Hizmetlerimiz
1
Reklam

Gerek masaüstü, gerek interaktif, gerekse de gazete, dergi, TV, vb. ortamlarına uygun; görsel, yazılı, sesli ve hareketli yaratıcı reklam çözümlerimizi, kaliteli ve uygun ücretlerle tüm müşterilerimizin hizmetine sunmak, kuruluş amaçlarımızdandır.

     
2
Grafik Tasarım

Tanıtım, imaj ve reklama dönük tüm görsel malzemelerin tasarım ve üretimini yapmaktayız. Özellikle bilgisayar ve eğitim sektöründe firma reklamcılığı konusunda proje, satış politikaları oluşturma konularında ciddi bir deneyim ve birikime ulaşmış bulunmaktayız. Reklam, Dergi, gazete ya da basılı yayınlara dönük imaj-reklam, fiyat reklamlarının malzeme hazırlık ve tasarımı, renk ayrımı (film vb.) işlemleri ile,

- Katalog-Broşür; Ürün ve fiyat, tanıtım katalog ve broşürlerinin tüm hazırlık, tasarım ve baskı işlemleri,

- İmaj üretimi;

- Kurum ve firmaların satış-pazarlama politikalarına dönük imaj üretici imaj üretimi, satış ve pazarlama slogan ve imajlar;

- Logo-Arma;

- Yine kurum ve firmaları temsil edecek, imaj üretici görsel malzemelerin hazırlık ve grafik tasarımı işlemlerimizi kapsar.

     
3
Web Tasarım

Tanıtım hizmetlerimizin interaktif platformdaki yansıması olarak adlandırabileceğimiz, hedefi tüm dünyadaki internet kullanıcıları olan, farklı, estetik, hızlı açılabilen, amaca uygun interaktif tanıtım aracıdır. Özellikle küçük ve orta ölçekli firmalara elektronik ortamda tanıtım ve sunum olanakları sağlamak amacıyla görsel tasarımlar ile interaktif özellikleri birlikte sunmayı hedefleyen tasarımlar yaratmak firmamızın temel hizmetlerindendir.

Neden Web?

HAZARAJANS , web kültürünün ülkemizdeki öncülerindendir. Tüm diğer tanıtım araçlarından izler taşımakla birlikte gerek tasarımı, gerekse programlama altyapısı ile ciddi bir farklılık taşır.

Amaç daima bilgiye, ürüne, firmaya en kolay erişimdir. Masaüstü görsellerden farklı olarak dinamik yanları ile sürekli güncellenebilen yapısı, geniş kullanıcı kitlesi ve hedef pazarı, tüm firmaların artık bir web sitesi sahibi olma zorunluluğu kılmıştır.Tüm yenilikler, haberler, duyurular ve ürün farklılaşmaları webden kolayca iletilebilmektedir.HAZAR AJANS olarak, iş ortaklarımız için geliştirdiğimiz web siteleri ile en iddialı olduğumuz alanın internet olduğunu kanıtlamış bulunmaktayız.

Web Tasarım Kültürümüz

Yaratılan tasarımların her zaman özgün ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılar nitelikte olması, etkileşimli eleştirel bakış ile hayata geçirilmesi, projelerin her aşamasında müşteri tarafından takibe uygun test yayının sağlanması temel politikalarımızdandır.

Eş anlı eleştirel yaklaşımla( sürpriz sonuçlar üretmek yerine), iş ortağının; isteklerinin ve ihtiyaçlarının tam karşılandığının, tatmin olunduğunun, her oluşturulan bölümün bir test yayınından görülmesini sağlayarak ve teyit alarak sonuçta bütünün teyidine varacak şekilde hayata geçirmektedir.

Statik grafik görsellerin yanı sıra hareketli unsurlar ile web sitesinin incelenmesini zevkli kılacak, ziyaretçide iz bırakacak, amaca uygun slogan ve bannerları barındıracak, iş ortağımıza artı değer katacak, site sahibi firmayı görsel anlamda zenginleştirebilecek, sitede kaybolmadan dolaşılabilecek, konu bütünlüğü olacak, logoya her tıklandığında ana sayfaya gidebilecek, özellikle İngilizce versiyonu da olacak, e-maile yönlendirilmiş iletişim formu olacak, şayet proje içeriğinde yer alıyorsa sitedeki haber, duyuru, ürün güncellemeleri yapılabilecek modüler ara yüzler barındırabilecek siteler yapmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.

     
   

Sonuç olarak;

Felsefemizin temeli müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaya; ihtiyacı tam karşılayan, ekonomik ve tatmin eden kurumsal çözümler sunmaya dayanmaktadır.

Sekiz yılın birikimini en iyi şekilde çalışmalarımıza aktararak, deneyimli kadromuzla siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İyi çalışmalar dileriz.
Saygılarımızla